ikona doprava zdarma Využi zľavový kód MDD20 a získaj zľavu 20% Hneď nakupovať
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

CLEAN LABEL - PROM-IN predstavuje CLEAN LABEL produkty športovej výživy

Vždy sa snažíme ísť tým správnym smerom a tým je vpred. Pre našich zákazníkov chceme vždy to najlepšie. Na naše produkty sme naozaj hrdí, ale nie je to zásluhou len nás, ale tiež vás, našich zákazníkov, ktorých naozaj počúvame a vďaka ktorým robíme to, čo robíme.

V PROM-INE JE KVALITA VŽDY NA PRVOM MIESTE!

Užívanie doplnkov výživy sa stalo každodennou súčasťou zdravého životného štýlu. Pre výrobky PROM-IN platí, že sa snažíme absolútne minimalizovať množstvo nežiadúcich aditív a ponúkať najkvalitnejšie produkty pre všetkých fitness fanatikov. Zloženie produktov PRE a PenthaPro® COMPLETE predstavuje absolútnu špičku v suplementácii a pri objektívnom porovnaní zloženia tieto naše vlajkové lode ponúkajú zloženie o triedu lepšie ako ktorákoľvek konkurencie. Tam kde iní končia, my začíname.

ČO JE CLEAN LABEL?

CLEAN LABEL (čistá etiketa) - tento pojem je možné vysvetliť mnohými spôsobmi, ale čo znamená CLEAN LABEL pre nás v PROM-INe? CLEAN LABEL PROM-IN znamená nekompromisné zloženie bez akýchkoľvek nežiadúcich aditív.  Aj pri konkurenčných produktoch sa dočítate, ako ponúkajú úplne prírodné zloženie, ale spravidla pri čítaní zloženia zistíte, že produkt často neplní ani základné štandardy. Často obsahuje nielen identické arómy (vôbec nie prírodné), ale tiež farbivá a veľmi často aj konzervanty. Takže aj naše štandardné produkty presahujú čo se týka „čistoty“ produktov štandardy iných výrobcov.

CLEAN LABEL PROM-IN, to sú absolútne nekompromisné požiadavky.

CLEAN LABEL PROM-IN, TEN NAJVYŠŠÍ LEVEL ŠPORTOVEJ VÝŽIVY

Naše bielo-zelené produkty sú určené pre tých, ktorí chcú mať 100% istotu, že svoje telo nezaťažia ničím nežiadúcim. Zároveň ponúkajú tie najkvalitnejšie živiny pre absolútnych tréningových maniakov. Ste človek, ktorému ide o výkon rovnako ako o to, aby telo nemuselo metabolizovať nič, čo by ho čo len nepatrne zaťažilo? Tak naša bielo-zelená línia je určená práve pre Vás.

CLEAN LABEL PROM-IN v bodoch:
  • Základ v najkvalitnejších surovinách
  • Ochutené výhradne 100 % prírodnými arómami
  • Sladené výhradne glykozidmi steviolu
  • Žiadne chemické farbivá
  • Vždy úplne bez konzervantov
  • Bez nežiadúcich E-čiek

 

CLEAN LABEL PROM-IN - PRIPRAVTE SA NA SKUTOČNÚ ZMENU

Máte obavy, že produkt, ktorý je sladený iba glykozidmi steviolu nedokáže ponúknuť skvelú chuť? Nečudujeme sa. Stévia sa totižto preslávila tým, že jej chuť proste nemôže konkurovať ostatným sladidlám. Mnoho zákazníkov teda aj napriek tomu, že produkt sladený glykozidmi steviolu ponúka mnoho zdravotných benefitov, dalo prednosť chuťovo prijateľnejším produktom, ktoré boli ochutené sladidlami na chemickej báze. Vďaka PROM-IN CLEAN LABEL si už nemusíte vyberať medzi chuťou a nekompromisným zložením. Vďaka použitiu toho najkvalitnejšieho extraktu stévie v kombinácii s najdrahšími prírodnými arómami PROM-IN vytvoril produkty, ktoré naozaj skvele chutia a zároveň sú 100 % bez chémie.

CLEAN LABEL PROM-IN - UCELENÝ STACK TOHO NAJLEPŠIEHO

Ako sme sa už zmienili, išlo nám o to, aby sme ponúkli to najlepšie riešenie pre absolútne najnáročnejších zákazníkov. Práve preto sme museli v CLEAN LABEL modifikácii ponúknuť tie produkty, ktoré sú určené práve pre tých najnáročnejších.

Pred tréningom poslúži nekompromisný predtréningový suplement SERIOUS PRE práve v tejto verzii s lahodnou citrónovou príchuťou.

Metabolický optimizér PenthaPro COMPLETE poskytne lahodné živiny a 100 % prírodná jahodová príchuť prekoná Vaše predstavy lahodného šejku.

Minerály a vitamíny doplníte CLEAN LABEL Vitamínom C s bioflavonoidmi. Horčík zase podporí Vašu regeneráciu a zároveň osvieži vďaka príchuti citrónu z prírodného zdroja.

Ak ste fanatik proteínových suplementov, tak CFM CLEAN v troch lahodných príchutiach pomôže pri tvorbe delikátnych šejkov alebo ako prísada do fitness receptov.

Pre vás všetkých, čo chcete to najlepšie pre seba a rovnako tak od seba. My Vám ponúkame to najlepšie zo športovej výživy a bez kompromisov k vášmu zdraviu. Ponúkame ultimátne bielo-zelené produkty CLEAN LABEL PROM-IN.

PROM-IN - TO JE NIELEN WE BUILD YOUR BODY, ALE TIEŽ WE BUILD HEALTHY BODIES

Odoberajte
naše novinky