ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Ako sa stať PROM-INentným zákazníkom

Nakupujete u nás pravidelne a robíte väčšie objednávky? Alebo ste jedným z tých, čo doslova žijú Instagramom alebo inými sociálnymi sieťami? Aj vy sa môžte stať našim PROM-INentným zákazníkom. To znamená ešte lepšie podmienky, ešte väčšie zľavy, viac darčekov, špeciálny zákaznícky servis a pod. Pridajte sa do našej skupiny PROM-INentných zákazníkov a užívajte si super výhody a ušetrite, keďže tu môžte nájsť zľavy až do 20% na všetky naše produkty.

Ako na to? Je to úplne jednoduché:

  • Ak robíte väčšie pravidelné objednávky, verte, že nás vašou objednávkou vždy potešíte a vaše meno už máme vryté do pamäte. V tomto prípade vás sami kontaktujeme s ponukou pridať sa do nášho klubu PROM-INentných a môžte začať čerpať vaše výhody.
  • Ak sa chcete takýmto zákazníkom stať, ale neviete koľko treba nakupovať, je to jednoduché. Stačí, ak pravidelne nakupujete mesačne v priemere aspoň za 150€ a ste tam. Ak si chcete potvrdiť, či by ste mohli patriť do tohto klubu, prípadne čo by ste pre to mohli spraviť, stačí ak nám napíšete e-mail na dschmidt@obchod-prom-in.sk a spoločne si vašu situáciu prejdeme a nájdeme riešenie.
  • V prípade, že Instagram je pre vás dôležitý a žijete na ňom, neváhajte nás osloviť. Sme otvorení akýmkoľvek návrhom a radi vás privítame v našom PROM-INentnom klube. Tagujte nás @promin.sk alebo #prominsk, napíšte nám na na dschmidt@obchod-prom-in.sk alebo na našom Instagrame alebo Facebooku a ste takmer v cieli.

Odoberajte
naše novinky