ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Veľkoobchod

Máte kamenný obchod, eshop, fitness centrum, alebo ste tréner a páči sa vám naša značka a chceli by ste s nami spolupracovať? Neváhajte nás kontaktovať na e-mail dschmidt@obchod-prom-in.sk a dohodneme sa detailnejšie na podmienkach a cenách. Keďže sme jediný oficiálny distribútor pre Slovensko, zabezpečujeme pre vás komplexný servis, takže sa nemusíte o nič starať. Keďže chceme neustále držať vysoký štandard a vystupujeme ako seriózny partner, snažíme sa o korektné vzťahy a trvalú spokojnosť všetkých našich zákazníkov.

Neustále investujeme do zlepšovania výroby, skladovania, správnych a overených textov, doručovania a celkového zaobchádzania s produktami PROM-IN, takže s našimi produktami už nemáte žiadnu prácu. Náš konečný cieľ je úplná a trvalá spokojnosť našich odberateľov.

Bohužiaľ v tomto smere pozorujeme odchýlky od nami očakávaných štandardov, ktoré sa následne prejavujú v nespokojnosti zákazníkov. Preto deklarujeme aj našim zákazníkom, ktorí hľadajú produkty PROM-IN, aby nakupovali buď na našom e-shope, alebo prostredníctvom našich partnerov uvedených TU. Pretože len vtedy sa môžme zaručiť za originalitu našich produktov a môžme zaobstarávať servis, ktorý je potrebný.

Aj preto odporúčame obchodníkom, ktorí majú seriózny záujem o predaj našej značky na Slovensku, aby sa obrátili priamo na nás, ako oficiálneho distribútora na Slovensku.

Odoberajte
naše novinky