ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Prečo to robíme

Vitajte v našej rodine PROM-IN Slovensko

Značka PROM-IN patrí k absolútnej špičke medzi výrobcami potravinových doplnkov a športovej výživy. Naše produkty vynikajú nielen kvalitou a účinnosťou, ale aj skvelou chuťou a sú vyrábané len z najkvalitnejších a preverených surovín s minimom prídavných látok, dodávajú tak telu prvotriedne živiny.
Za vzrastajúcou obľubou PROM-INu stoja nielen nové receptúry pripravené v spolupráci s renomovanými odborníkmi na športovú výživu, ale aj poctivý prístup výrobcu a distribútorov.
Naše výrobky PROM-IN môžte hľadať nielen na tomto oficiálnom webe, ale aj u našich partnerov v iných internetových obchodoch, fitness a športových obchod, gymoch a lekárňach.

Ak vám nie je ľahostajné vaše zdravie, ani to, ako vyzeráte a ako sa cítite, ste tu správne. Tešíme sa na vaše názory, skúsenosti, postrehy a privítame i kritiku, návrhy a nápady. Pripojte sa k nám aj na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram.

Ako ste si možno mohli všimnúť, snažíme sa našu prácu robiť trochu inak, srdcom, dať do nej dušu a vyčariť úsmev na vašej tvári. Pretože niekedy aj drobnosti, ktoré robíme navyše dokážu zlepšiť náš deň, spraviť z obyčajného niečo špeciálne.

Milujeme svoju prácu a robíme ju na 110%. Ak dbáte na zdravú stravu a životný štýl, veríme, že ste našli to, čo ste hľadali. V dobe hoaxov a šírenia neoverených a nepravdivých informácii sme pripravení poradiť vám a naviesť na správnu cestu, poskytnúť vám len podložené, overené a seriózne informácie.

Slogan WE BUILD YOUR BODY (Staviame vaše telo) vystihuje našu snahu zabezpečiť rýchlu, zdravú, ale aj veľmi chutnú výživu pre ľudí, ktorí dbajú nato, čo dávajú do svojho tela.

PROM-IN Slovensko

Odoberajte
naše novinky