ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Predstavujeme Vám prvé CLEAN LABEL produkty športovej výživy v Českej republike a na Slovensku

Clean label

Vždy sa snažíme ísť tým správnym smerom a to je vždy len vpred. Pre našich zákazníkov chceme vždy to najlepšie. Na naše produkty sme naozaj hrdí, ale nie je to zásluhou len nás, ale tiež vás, našich zákazníkov, ktorých naozaj počúvame a vďaka ktorým robíme to, čo robíme.

Kvalita v PROM-INe vždy na prvom mieste!

Užívanie doplnkov výživy sa stalo neoddeliteľnou súčásťou zdravého životného štýlu. Pre výrobky PROM-IN platí, že sa snažíme absolútne minimalizovať množstvo nežiadúcich aditív a ponúkať najkvalitnejšie produkty pre všetkých fitness fanatikov. Zloženie produktov PRE a PenthaPro® COMPLETE predstavuje absolútnu špičku v suplementácii a pri objektívnom porovnaní zloženia tieto naše vlajkové lode ponúkajú zloženie o triedu vyššie ako ktorákoľvek konkurencia. Tam kde iní končia, my začíname.

Čo je to CLEAN LABEL?

CLEAN LABEL (čistá etiketa) - tento pojem si je možné vysvetliť mnohými spôsoby, ale čo znamená CLEAN LABEL pre nás v PROM-INe? CLEAN LABEL PROM-IN znamená nekompromisné zloženie bez akýchkoľvek nežiadúcich aditív. Aj u konkurenčných produktov sa dočítate, ako ponúkajú úplne prírodné zloženie, ale spravidla pri čítaní zloženia zistíte, že produkt často neplní ani základné štandardy. Často obsahuje nielen identické arómy, nie však prírodné, ale tiež farbivá a veľmi často aj konzervanty. Dokonca aj naše štandardné produkty presahujú čo sa týka „čistoty“ produktov štandardy iných výrobcov.

CLEAN LABEL PROM-IN, to sú absolútne nekompromisné požiadavky.

CLEAN LABEL PROM-IN, ten najvyšší level športovej výživy

Naše bielo-zelené produkty sú určené pre tých, ktorí chcú mať 100% istotu toho, že svoje telo nezaťaží ničím nežiadúcim. Súčasne ponúkajú tie najkvalitnejšie živiny pre absolútnych tréningových maniakov. Ste človek, ktorému ide o výkon rovnako, ako o to, aby telo nemuselo metabolizovať nič, čo by mohlo byť len nepatrne zaťažujúce? Tak naša bielo-zelená línia je určená práve pre Vás.

CLEAN LABEL PROM-IN v bodoch:

  • Základ v najkvalitnejších surovinách
  • Ochutené výhradne 100 % prírodnými arómami
  • Sladené výhradne steviol-glykozidmi
  • Žiadne chemická farbivá
  • Vždy úplne bez konzervantov
  • Bez nežiadúcich Éčiek

Prom-In Clean label

CLEAN LABEL PROM-IN pripravte sa na skutočnú zmenu

Máte obavy, že produkt, ktorý je sladený iba steviol-glykozidmi nedokáže ponúknuť skvelú chuť? Nedivíme sa. Stévia je totižto preslávená tým, že jej chuť proste nemôže konkurovať ostatným sladidlám. Mnoho zákazníkov tým pádom aj napriek tomu to, že produkt sladený steviol-glykozidmi ponúka množstvo zdravotných benefitov, dá prednosť chuťovo prijateľnejším produktom, ktoré boli ochutené sladidlami na chemickej báze. Vďaka PROM-IN CLEAN LABEL sa už nemusíte rozhodovať medzi chuťou a nekompromisným zložením. Vďaka použitiu toho najkvalitnejšieho extraktu stévie v kombinácii s najdrahšími prírodnými arómami PROM-IN vytvoril produkty, ktoré skvele chutia a sú zároveň 100 % bez chémie.

CLEAN LABEL PROM-IN ucelený STACK toho najlepšieho

Ako sme sa už zmienili, išlo nám o ponúknutie toho najlepšieho riešenia pre absolútne najnáročnejších zákazníkov. Práve preto sme museli v CLEAN LABEL modifikácii ponúknuť tie produkty, ktoré sú určené práve pre tých najnáročnejších.

Pred tréningom poslúži nekompromisný predtréningový suplement SERIOUS PRE práve v tejto verzii s lahodnou citrónovou príchuťou.

Metabolický optimizér PenthaPro COMPLETE poskytne lahodné živiny a 100 % prírodná jahodová príchuť prekoná Vaše predstavy chutného šejku.

Minerály a vitamíny doplníte CLEAN LABEL Vitamínom C s bioflavonoidmi. Horčík zasa podporí Vašu regeneráciu a súčasne osvieži vďaka príchuti citrónu z prírodného zdroja.

Pokiaľ ste fanatik proteínových práškov, tak CFM CLEAN v troch lahodných príchutiach pomôže pri tvorbe delikátnych šejkov alebo ako prísada do fitness receptov.

Pre vás všetkých, ktorí chcete to najlepšie pre seba a zároveň aj od seba, ponúkame ultimátne bielo-zelený CLEAN LABEL PROM-IN. Pripravili sme si tak to najlepšie zo športovej výživy a bez kompromisov k vašemu zdraviu.

PROM-IN je nielen WE BUILD YOUR BODY, ale tiež WE BUILD HEALTHY BODIES.

Odoberajte
naše novinky