ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Daruj krásu. Daruj COOLLAGEN

PREČO KOLAGÉN?

Kolagénový doplnok s bioaktívnymi peptidmi, obohatený o kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Rieši hlavné obavy žien týkajúce sa starnutia pokožky, jej pružnosti a pevnosti, rovnako ako vrásky a celulitídu. Predstavuje skutočnú alternatívu ku všetkým dostupným opatreniam proti starnutiu.

Preukázané efekty účinku pri dlhodobom užívaní výrobku COOLLAGEN:

  • Revitalizácia pokožky
  • Revitalizácia nechtov
  • Revitalizácia vlasov
  • Zlepšenie stavu kostí a kĺbov
  • Spomalenie procesu starnutia
  • Regenerácia tkaniva
  • Podpora kvalitného spánku
  • Zlepšenie mozgovej funkcie

PRÍRODNÁ SILA KOLAGÉNU

Kolagén je základnou stavebnou jednotkou každého živočícha, v rastlinách ho nenájdeme. Ide o nerozpustnú bielkovinu, ktorá sa vyskytuje prevažne vo väzivách, chrupavkách a kĺboch. Až do dvaciatich rokov ho máme v tele tak akurát, preto je naša koža v tvári napnutá, neštiepia sa nám vlasy, nelámu sa nám nechty a nebolia nás kĺby. Postupne ale prirodzená výroba kolagénu v ľudskom tele klesá a je potrebné ho dodávať formou doplnkov výživy.

Bežnou stravou nie je možné tieto vyššie potreby organizmu zaistiť a na doplnenie potrebných látok sú preto používané špeciálne bioaktívne peptidy vo forme doplnkov výživy, ktoré sú pre tieto účely špecificky zostavené.

LEKÁRMI ODPORÚČANÉ, VEDECKY OVERENÉ

Účinnosť doplňovania bioaktívnych peptidov kolagénu (BCP) formou výživových doplnkov na zdravie a vzhľad pokožky, vlasov a nechtov bola preukázaná v niekoľkých klinických štúdiách.

Bolo preukázané, že vedie k výrazne vyššej pružnosti pokožky, redukcii vrások po 4 týždňoch a k výrazne vyššej koncentrácii prokolagénu v koži. Certifikovaný kolagén VERISOL® má tiež priaznivý účinok na medzibunkovú hmotu pokožky a obnovuje normálnu štruktúru dermis (silná, pružná, ale pevná stredná vrstva kože, tvorená 2 tenšími vrstvami) a podkožného tkaniva. Bioaktívne kolagénové peptidy VERISOL® môžu pomôcť zlepšiť aj rast a zdravie nechtov.

Kyselina hyalurónová, obsiahnutá v balení Coollagenu, je dôležitá látka, ktorá zadržuje vodu medzi bunkami a vytvára elastické kolagénové vlákna. Tým dodáva pevnosť a patričnú oporu kožným bunkám. Významným pomocníkom pri vstrebávaní a produkcii kolagénu v ľudskom tele je potom nepostrádateľný antioxidant vitamín C.

Odkaz na štúdie: https://www.gelita.com/en/products/collagen-peptides/verisol

Odoberajte
naše novinky