ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Pochúťka, ktorá podporí vaše spaľovanie tuku

Hľadáte jedlo, ktoré:

 • si môžete dať krátko pred tréningom bez toho, aby Vám bolo zle?
 • je zdravé, chutné a rýchlo hotové?
 • zaženie chute na sladké bez výčitiek?
 • poskytne živiny kedykoľvek počas dňa?
 • je nutrične vyvážené?
 • pomôže so spaľovaním tuku?
 • Alebo proste hľadáte jedlo, ktoré ozvláštni všednosť Vášho zdravého jedálničku?

… Pokiaľ ste párkrát súhlasne prikývli, potom tu máme riešenie presne pre Vás! Je ním naša WORKOUT MASH, alebo teda po slovensky Nízkosacharidová proteínová kaša z línie FITNESS FOOD.

 • Čo je jej základom?

Ako základ sú použité kvalitné bielkoviny, a naviac nie hocijaké! Najväčší podiel (50%) tvoria značkové peptidy Optipep®. Tento základ je doplnený o natívny srvátkový proteín a 25% tvorí natívny izolát mliečneho proteínu.  Vytvorená zmes napodobňuje pomer proteínov v ľudskom materskom mlieku, kde je pomer rýchlych a pomalých frakcií 4:1, čo poskytuje telu významné benefity.

 • Ako je na tom s obsahom sacharidov a cukru?

Nájdeme v nej IBA 1,7 % jednoduchých sacharidov a to z nej robí ideálne jedlo ako pred, tak aj po náročnom tréningu.
Sacharidy, ktoré tu nájdeme sú tvorené prevažne SUPERPOTRAVINAMI, ako je ovos a jačmeň. Obe zmienené obilniny sú bohaté na veľmi hodnotné polysacharidy, rastlinné bielkoviny a mastné kyseliny. Naviac pri výrobe bola použitá špeciálna odroda jačmeňa, ktorý exceluje predovšetkým vysokým obsahom špecifickej vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukánov.

 • V čom je iná ako ostatné?

Všetky zložky sú spracované najšetrnejšou možnou metódou, teda bez chemických činiteľov. Pre oddelenie bielkovín používame len filtráciu cez keramické filtre. A obilniny v produkte sú spracované metódou, ktorá využíva horúcu paru, čím sa zlepší stráviteľnosť bez potreby varenia a zároveň sa zachová i maximálna biologická hodnota.

 • Čo v kaši nenájdete?

Naša zmes neobsahuje sušené mlieko, ani sladkú srvátku. Márne budete hľadať aj sójovú bielkovinu, mliečne proteíny s vysokým obsahom laktózy a iné, pre nás nekvalitné zdroje bielkovín. Nedopátrate sa ani pšenice. A čo viac? Pri výrobe kaše neboli použité zastaralé umelé sladidlá, ako aspartam, acesulfám, sacharín, alebo cyklamáty.

 • Je kaša zložitá na prípravu?

Vôbec nie! Jej príprava zaberie doslova pár minút. Celé kúzlo spočíva v tom, že zvolené množstvo zmesi zalejete horúcou vodou, premiešate, necháte chvíľku odstáť a ozdobíte si ju podľa chuti – orieškami, čokoládou, ovocím. Alebo si ju proste vychutnáte len tak!

 • Je vhodná do diétneho režimu?

Oproti iným instantným kašiam je pripravovaná z preverených kvalitných surovín, a tak sa jej konzumácie pri zhadzovaní prebytočných kíl naozaj nemusíte báť. Vďaka precíznemu zloženiu sa dokonca s prehľadom pasuje do roly Vášho pomocníka v boji s tukom.

Kaša je vďaka prísnemu dohľadu na výrobu, kvalitu použitých surovín a tajné ingrediencie (fanatická potreba nášho produktového manažéra, aby produkt bol vhodný aj pre najnáročnejších zákazníkov) chuťovo úplne úžasná, a preto Vám pomôže aj ako zabijak chuti na sladké.

Zaujal Vás tento náš produkt a chceli by ste našu WORKOUT MASH vyskúšať? Vyrábame ju v troch príchutiach – jesenná hruška, pre čokoholikov máme kombináciu čoko-kokos a pro milovníkov zimy je tu príchuť jablko so škoricouKtorú vyskúšate vy?

Odoberajte
naše novinky