ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

CFM Evolution Top Choice – “gurmánsky proteín”

256

Pravdepodobne už každý z vás prinajmenšom počul o našom najpredávanejšom proteíne Pure CFM, mnoho z vás možno zaregistrovalo jeho nedávne vylepšenie a zmenu na CFM Evolution. Teraz prinášame limitovanú edíciu Top Choice, ktorej špecifikom je ochutenie ojedinelými prírodnými surovinami (viac nižšie). Vďaka tomu môže ponúknuť vynikajúcu chuť bez použitia plnidiel a ďalších nežiaducich aditív. Prežite svoj malý gurmánsky zážitok aj pri pití proteínového kokteilu…

CFM EVOLUTION VS. TOP CHOICE

Základná surovina

Základnou surovinou zostal kvalitný, úplne instantný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý je spracovaný iba metódou CFM. Teda žiadna zmes bielkovín bez uvedenia zdroja a pomeru jednotlivých zložiek. 100% bielkovín tvorí len srvátkový koncentrát spracovaný metódou CFM.

Stráviteľnosť

Hlavným benefitom srvátkového proteínu je rýchla a bezproblémová stráviteľnosť, plus pozitívny vplyv na intestinálne zdravie. Napriek zbytkovému množstvu laktózy v produkte môže ľuďom spôsobovať problémy s jej trávením. Preto CFM Evolution i Top Choice obsahujú extra dávku tráviaceho enzýmu laktázy. Vďaka vhodne zvolenej dávke tohto enzýmu sa dostávame pri laboratórnych meraniach až na nulové hodnoty obsahu laktózy.

Ochutenie

Tu sa dostávame k hlavnému rozdielu. Pri klasickom CFM Evolution používame na ochutenie pokročilé technológie a dosahujeme tak veľmi lahodné chute. Aplikované sú arómy a ochucovadlá primárne vyvinuté pre detské výživy. Pri Top Choice ideme ešte ďalej. Na ochutenie sú použité priamo prírodné suroviny. Príchuť piňa colada obsahuje pravý a hodnotný lyofilizovaný (mrazom sušený) ananás. Pri kávovej príchuti sa môžete tešiť na vysoko kvalitnú kávu arabika. A pri príchuti s medom je použitý pravý med vo forme prášku sušeného mrazom. Vďaka týmto surovinám vznikli delikátne príchute aj pre tých najnáročnejších.

Funkčné zložky, prídavok voľných BCAA a L-glutamínu pre podporu štartu proteosyntézy samozrejme ostávajú.

Nezáleží na tom, či ste kondične cvičiace dievča, mierne pokročilý atlét alebo závodník v príprave na svoju vrcholnú súťaž. Iste oceníte produkt, ktorý spoľahlivo uspokoja vaše chute a spríjemní deň i vo fáze diéty.

Odoberajte
naše novinky