ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

CFM Clean alebo trvalo to dlho, ale opäť sme sa posunuli

Našou snahou je ísť neustále vpred a ponúkať produkty, ktoré majú zmysel a súčasne ťaží z pokroku v technológii. CFM CLEAN predstavuje srvátkový proteín cielený na zákazníka, ktorý hľadá produkt úplne bez aditív, ktoré by boli akokoľvek sporné. Jednoducho úplne bez chémie.

CFM CLEAN je 100% prírodný produkt ochutený prírodou

CFM CLEAN predstavuje úplne prírodný prémiový srvátkový proteínový prípravok postavený na najkvalitnejších surovinách. Vďaka tomu sme aj bez použitia chémie dosiahli, trúfame si tvrdiť, vynikajúcu chuť a to bez pachuti, ktorá je často typická pre produkty sladené iba stéviou.

Jednoduchý základ alebo obľúbené CFM

Základ produktu tvorí obľúbený srvátkový koncentrát spracovaný metódou CFM. Nie je potrebné dlho sa rozpisovať o benefitoch tejto suroviny, to už tu bolo mnohokrát. Je však nutné zdôrazniť, že táto surovina predstavuje absolútnu TOP kvalitu. Vďaka použitiu najmodernejšej filtračnej technológie, ktorá využíva iba keramické filtre, je zaistená maximálna bioaktivita produktu. Surovina nie je vystavená vysokým teplotám ani žiadnym chemickým činidlám. Možno je vhodné doplniť informáciu, že mlieko pochádza z oblasti, kde je umožnené kravám sa úplne prirodzene pásť vonku počas absolútnej väčšiny roku.

Malá rekapitulácia toho, čo nám CFM srvátkový proteín ponúka:

  • zlepšenie absorpcie živín
  • zvýšenie produkcie serotonínu a tým kognitívnych funkcií
  • zastavenie rastu patogénnych baktérií (napr. E. coli)
  • zníženie oxidačného stresu a neutralizácia toxínov
  • zlepšenie hodnôt hladiny krvnej glukózy
  • podpora rastu probiotických baktérií
  • zníženie rizika rozvoja rakoviny
  • regenerácia pečene a prevencia steatózy pečene

Pokrokové ochutenie alebo 100 % bez chémie

Chceli sme vytvoriť čisto prírodný produkt. Nepoužili sme teda žiadne syntetické sladidlá ani farbivá. Navyše dokonca všetky použité arómy sú 100% prírodné! Možno vám to príde samozrejmé, ale pokiaľ si dáte tú námahu, tak zistíte, že väčšina firiem svoj produkt iba prehlasuje za prírodný, ale takmer vždy kombinujú arómy prírodné s prírodne identickými. Ak si však kupujete produkt PROM-IN v novom bielo-zelenom dizajne, tak si môžete byť istí, že ide o 100% prírodný produkt!

Buďte s PROM-IN zelení a teda Clean Label!

A na koniec: CFM CLEAN = zdravé črevá

O pozitívnych efektoch srvátkového proteínu na črevný mikrobióm nie je potrebné diskutovať. Preto sme jednoducho pridali probiotiká pre absolútnu synergiu. Môžete si byť istí, že s našim produktom nielen „kŕmite“ svoje svaly, ale súčasne podporujete svoje zdravie a imunitu.

Finále = nezvyčajné príchute

Základom je síce trochu nudná, ale za to delikátna a veľmi prírodná jahoda. V internom firemnom hodnotení táto príchuť absolútne vyhrala. Rozhodne ale ani ďalšie dve príchute nehrajú druhé husle. A ako príchuť škoricová rolka, tak aj delikátne vanilkové latté fungujú s top kvalitnou stéviou úžasne. Verte, že po ochutnaní prehodnotíte svoj postoj k stévii. Pravdou však je, predovšetkým vďaka tomu, že v PROM-INe používame extrémne drahú, ale vysoko akostnú stéviu, ktorá je takmer úplne bez pachuti.

Záverom sa natíska otázka. Chcete viac CLEAN LABEL produktov? Veríme, že áno. A intenzívne na tom pracujeme!

CFM Stevia Prom-In

Referencie:

1. Barth, C.A., and U. Behnke. 1997. Nutritional physiology of whey and whey components. Nahrung 41: 2-12.
2. Wolfe, R. 2000. Protein supplements and exercise. American Journal of Clinical Nutrition 72: 551S-557S. 2. Parise, G., et al. 2000.
3. Bounous, G., Batist, G., and P. Gold. 1991. Whey proteins in cancer prevention. Cancer Letter 57: 91-94.
4. Ha, E., et al. 2003. Functional properties of whey, whey components, and essential amino acids: mechanisms underlying health benefits for active people. Journal of Nutritional Biochemistry 14: 251-258.

Odoberajte
naše novinky