ikona doprava zdarma Nezabudni si vybrať darček k tvojmu nákupu! Zistiť viac
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

All Natural Protein Pancakes – proste pravé jedlo

753

Našou zatiaľ poslednou novinkou sú All Natural Protein Pancakes. Palacinky, ktoré sú proste len skvelým hodnotným jedlom vyrobeným z tých najlepších surovín.

Nie je to len obyčajná zmes na prípravu proteínových palaciniek z prvotriednych prírodných surovín. Majú síce vysoký obsah bielkovín, ale o to nejde. Ide o to, že si z nich v okamihu pripravíte skvelé jedlo, ktoré je vhodné pre každého. Sú vhodné nielen pre profesionálneho športovca, ale môže ich raňajkovať aj celá rodina, pretože každý má nárok na to najlepšie. A my to najlepšie ponúkame.

A príprava? Snáď nič jednoduchšie nie je. Vďaka tomu, že palacinky neobsahujú takmer žiadne cukry, tak sa nepripaľujú, krásne sa obracajú a sú proste geniálne. Stačí len voda, šejker, panvička a k tomu pár minút času.

Čo teda vlastne obsahujú All Natural Protein Pancakes?

Základom je celozrnná špalda

Táto geniálne chutiaca obilnina, je bohatá na vlákninu, vitamíny a predovšetkým je bohatým zdrojom minerálov. Doplniť minerály suplementami je skvelá vec, ale prečo neprijať aspoň ich časť v prírodnej superpotravine, ktorá navyše skvele chutí... Čo viac si piať. Bielkoviny, žiadny proteínový prášok, proste vajcia. Použili sme len špeciálne upravený vaječný albumín a celé vajcia. Ďalšia superpotravina, ktorá dodá najkvalitnejšie bielkoviny a súčasne zaistí krásne vláčne palacinky.

Ochutené prírodou

Všetci milujeme batáty. Sú sladké, jemné a bohaté na živiny. Naviac nám pomôžu stabilizovať hladinu krvného cukru a spaľovať tuky vďaka obsahu kyseliny kávovej a kyseliny chlorogénovej. To je dôvod, prečo sme k ochuteniu použili práve túto superpotravinu. K tomu sú batáty v All Natural Protein Pancakes spracované špeciálnou technológiou, ktorá uchová všetky výživné zložky.

Aj na Slovensku a v Čechách máme superpotraviny. Preto sme druhú variantu palaciniek postavili na 100% lokálnych potravinách (mimochodom špalda pochádza zo súkromnej farmy na juhu Moravy). Teda ďalšou superpotravinou použitou k ochuteniu, je červená repa. Vďaka nej sú palacinky nielen krásne ružové, ale aj bohaté na výživné látky, predovšetkým vitamíny, minerály a substancie ako saponíny, flavonoidy alebo prírodné zlúčeniny dusíka. Vďaka obsahu týchto zložiek je červená repa vynikajúca a zdravie podporujúca potravina. Navyše budete prekvapení, ako v palacinkách skvele chutí.

Milujeme sladké, ale

Neverte ľuďom, že sa dá odvykať od sladkého. A prečo vlastne, keď aj bez cukru a chémie môžu sladkosti chutiť tak dobre. Vďaka našim palacinkám dáte šancu stévii. Palacinky sú sladké len vďaka prírodným surovinám a stévii. A verte, že chutia naozaj výborne. Nedá sa to popísať, musíte vyskúšať. Sme si istí, že s našimi palacinkami prehodnotíte svoj postoj k stévii. Súčasne si uvedomíte, že dezert môže byť nielen zdravým, ale tiež mimoriadne diétnym jedlom. Nikdy predtým nebolo spaľovanie tuku tak chutné a ľahké.

A to je všetko. Na čo veci navyše. V jednoduchosti je krása. A nikto nechce jesť jedlo z 20 zložiek, kde pri polovici má problém rozlúštiť, o čo vlastne ide.

All Natural Protein Pancakes v bodoch:

 • Plnohodnotné jedlo, ktoré zasýti
 • Vysoký obsah bielkovín zo 100% prirodzených zdrojov Bohaté na rastlinné flavonoidy
 • Žiadna chémia ani pridaný cukor
 • Sladené len stéviou
 • Príprava nemôže byť jednoduchšia

Prečo si vybrať All Natural Protein Pancakes?

Milujete sladké a súčasne nechcete robiť kompromisy v kvalite potravín? Doprajte si All Natural Protein Pancakes, ktoré podporia Vaše zdravie a súčasne Vám pomôžu na ceste k dokonalej postave.

Pre koho sú vhodné All Natural Protein Pancakes?

Jednoducho pre všetkých. Profesionálny športovec ocení kvalitné zloženie. Ženy a dievčatá poteší úbytok tukových vankúšikov. A mamičky budú môcť ponúknuť konečne zdravú a chutnú sladkosť, pretože všetci chceme pre deti to najlepšie.

Príprava v pár krokoch, alebo All Natural Protein Pancakes je riešenie pre tých, ktorí nestíhajú:

 1. Pripravte si šejker a nalejte doňho cca 150ml vody.
 2. Pridajte 50g zmesi.
 3. Pretrepte, stačí chvíľka. Všetko sa hneď rozpustí.
 4. Rozpáľte panvicu, ktorú môžte potrieť trochou oleja.
 5. Zmes jednoducho rozlejte. Uvidíte, pôjde to ľahko.
 6. Nechajte z každej strany 2-3 minúty opiecť, obrátenie je proste hračka.
 7. Navrch si dajte, čo chcete, fantázii sa medze nekladú. Vtip je v tom, že sú dobré aj úplne bez ničoho.

A to je od nás k palacinkám všetko. Našou novou misiou a výzvou je vytvoriť pre Vás líniu tých najlepších prírodných potravín, ktoré sú súčasne aj diétne.

Pozrite sa aj na naše ďalšie prírodné produkty, ako Peanut PowderPeanut FlakesProtein BreadPumpkin Bread alebo bezlepkový Oat Bread.

Vďaka PROM-INu je jesť zdravo tak jednoduché.

754

Odoberajte
naše novinky